Zabiegi na ciało

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę

Seria skutecznych i wyjątkowo kształtujących sylwetkę zabiegów dostępna już w Naszym Salonie. Natychmiastowa utrata centymetrów w obwodzie zauważalna już po pierwszym zabiegu (wyraźne wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki), wyjątkowo bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, przyjemny przebieg zabiegu (bez pocenia się), głęboki detoks organizmu – oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów.

Działanie:

 • cellulit,
 • retencja,
 • obrzęk brzucha,
 • zlokalizowany tłuszcz,
 • atonia,
 • ciężkie nogi.

 

Efekty:

 • oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów,
 • utrata centymetrów już po jednym zabiegu,
 • przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
 • wyraźne wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki,
 • poprawa kondycji skóry,
 • wygładzenie, redukcja cellulitu.

Masaż próżniowo-wibracyjny

Dlaczego masaż próżniowo-wibracyjny?

Struktura piersi odznacza się dużą delikatnością, głownie dlatego, że nie posiada stabilnej struktury podtrzymującej ich kształt. W wyniku źle dobranego stanika, ciąży czy drastycznej diety, kontur może ulec odkształceniom. Niestety również z wiekiem piersi tracą formę, a skóra jędrność.

Masaż przywraca piersiom ich pierwotną elastyczność i kształt.

Efektem kuracji jest długotrwały lifting skóry biustu i dekoltu.

Tkanka łączna zostaje wzmocniona, a włókna kolagenowe aktywowane do regeneracji. Następuje pobudzenie krążenia krwi i limfy, przez co komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Ponadto piersi po masażu stają się bardziej podniesione i wypełnione.

 

Jak działa masaż próżniowo-wibracyjny?

Efekt odmłodzenia i ujędrnienia biustu jest natychmiastowy i długotrwały. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które podnosi biust.

W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien podporowych, odpowiedzialnych za jędrność biustu.

Podczas zabiegu pobudzane są mięśnie podtrzymujące biust (piersiowy większy), zapobiegające rozchodzeniu się biustu na boki (mięsień zębaty przedni) oraz podnoszący górną ich część (piersiowy mniejszy).

 

Dla kogo Masaż Próżniowo-wibracyjny?

Profilaktycznie wszystkim kobietom po 30 roku życia.

Szczególną popularnością cieszy się jednak u kobiet po kuracjach odchudzających, w wyniku których piersi uległy znacznemu zmniejszeniu i zwiotczeniu.

Kobietom po ciąży i karmieniu piersią, gdy tracą swą naturalną jędrność i objętość lub nastąpiła deformacja o obrębie sutka.

Piersiom po zbyt intensywnej ekspozycji na promienie UV.

Kobietom chcącym zwiększyć biust.

 

Ważne:

Działanie masażu może być wspomagane odpowiednio dobranym serum. Zabieg można wzbogacić o właściwości, np. maski algowej.

Efektywność masażu próżniowo – wibracyjnego została potwierdzona badaniami naukowymi i opiniami ekspertów z zakresu kosmetyki i lekarzy medycyny estetycznej. Należy jednak pamiętać, że jak każdy zabieg, tak i ten ma przeciwskazania, które uniemożliwiają bądź przesuwają w czasie przeprowadzenie zabiegu. Są to: ciąża, karmienie piersią, operacje piersi oraz choroby nowotworowe.

Już jednorazowy zabieg sprawia, że skóra jest gładsza i ujędrniona. Jednak najlepsze efekty są widoczne po przeprowadzeniu 2 serii zabiegów. W pierwszej serii 6-8 spotkań zaleca się 2 zabiegi w tygodniu. Druga seria jest krótsza o 2 zabiegi, które wykonuje się w odstępach jednotygodniowych.

Przy regularnych zabiegach uzyskujemy efekt powiększenia piersi o jeden rozmiar. Dzięki skutecznej i regularnej terapii każda kobieta może profesjonalnie zadbać o swój biust.

 

Efekty:

– podwyższa potencjał komórkowy mięśnia

– podnosi mięśnie piersiowe

– stymuluje produkcje włókien kolagenowych i elastynowych

– usprawnia cyrkulację krwi i limfy

– dotlenia i odżywia

– uelastycznia i poprawia napięcie skóry

– ujędrnia, podnosi sprężystość

– modeluje

– podnosi osłabiony duży biust

– powiększa biust

– poprawia mikrokrążenie

– wzmacnia sprężystość skóry

 

Możliwości zabiegowe urządzenia:

Masaż próżniowo-wibracyjny biustu – zabieg pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji kolagenu i elastyny, powodując ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry, dzięki czemu uzyskujemy widoczny efekt podniesienia i powiększenia piersi. Masaż może być też wykonywany w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi – maskami kremowymi lub algowymi, które dodatkowo odżywiają i ujędrniają skórę.

 

Terapia vacuum – inaczej masaż próżniowy (ssący) polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych bezinwazyjnych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

 

Endodermomasaż – urządzenie wykorzystuje podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Tkanka łączna zostaje naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. Zabieg powoduje również przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra. Regulacja wielkości maksymalnego i minimalnego podciśnienia sprawia, że możliwe jest przeprowadzenie zabiegów na klientach posiadających wrażliwą skórę. Wpływ endodermomasażu na skórę: poprawa metabolizmu, redukcja tkanki tłuszczowej, eliminacja toksyn, poprawa odporności, redukcja obrzęków powstałych na wskutek niedrożności naczyń chłonnych, redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, poprawa kondycji ciała, redukcja zmarszczek, poprawa wyglądu.

Wskazania do zabiegu: cellulit, redukcja zmarszczek, rozstępy w 1 stadium, otyłość (modelowanie sylwetki).

 

Body lifting – lifting bez skalpela. Sprawia, że skóra na ciele wygląda na znacznie gładszą, bardziej napiętą, szczupłą, o znacznie młodszym wyglądzie.

 

Detoksykacja – usuwanie złogów, zanieczyszczeń, toksyn i produktów przemiany materii oraz eliminacja patologicznych drobnoustrojów.

 

Terapia photonowa – to inaczej leczenie światłem. W naturalny sposób wpływa na komórki krwi i tkanek. Pobudza procesy regeneracyjne organizmu. Uzupełnia i wzmacnia efekty innych terapii.

Masaż próżniowo-wibracyjny na biust

Piersi są dumą każdej kobiety: małe czy duże potrafią być niezwykłym atutem naszej urody i przykuwać wzrok mężczyzn. Odpowiedni strój i bielizna podkreślają je i delikatnie unoszą, sprawiają, że kobiety potrafią nimi zachwycać w każdym wieku. Budowa piersi jest szczególnie delikatna, ponieważ nie posiadają one stabilnej struktury podtrzymującej ich kształt. Nie zawsze dbamy o nie wystarczająco – w wyniku niewłaściwie dobranego biustonosza, ciąży czy drastycznej diety, piersi mogą stracić swój powab i kształt. Niestety z wiekiem ich wrogami staje się również grawitacja oraz utrata sprężystości włókien kolagenowych. Na szczęście współczesne nowoczesne zabiegi kosmetyczne potrafią odwrócić bieg czasu i uzyskać efekt podniesienia piersi, a nawet ich bezinwazyjnego powiększenia. Zabiegi przywracają piersiom ich pierwotną elastyczność i kształt. Tkanka łączna zostaje wzmocniona, a włókna kolagenowe aktywowane do regeneracji. Następuje pobudzenie krążenia krwi i limfy, przez co komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Zabieg ma właściwości liftingujące, napinające skórę na biuście. Efekt odmłodzenia i ujędrnienia biustu jest natychmiastowy. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które podnosi biust. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien podporowych, odpowiedzialnych za jędrność biustu. Pobudzane są także mięśnie podtrzymujące biust, zapobiegające rozchodzeniu się na boki oraz podnoszące górną jego część. Zabieg PUSH UP jest bardzo popularny u kobiet po kuracjach odchudzających, w wyniku których piersi uległy znacznemu zmniejszeniu i degradacji, bo dyskretnie i nieinwazyjnie je powiększa w wyniku naturalnych procesów – bez bólu i operacji! Wskazania do zabiegu: – profilaktycznie wszystkim kobietom po 30 roku życia, – po zbyt intensywnej ekspozycji piersi na promienie UV, – po ciąży i karmieniu piersią, gdy tracą swą naturalną jędrność i objętość lub nastąpiła zmiana ich kształtu. Efekty zabiegu: – podniesienie piersi, – naturalny lifting, – powiększenie biustu, – jędrna, gładka skóra. Przeciwwskazania do zabiegu: – ciąża, – karmienie piersią (wskazane odczekanie minimum 3 miesiące po zakończeniu laktacji), – operacje piersi oraz choroby nowotworowe. Czas zabiegu 30 minut Pełny rezultat zabiegu osiągnięty jest po zakończeniu serii. Kuracja wymaga od 10 – 15 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu.