Stylizacja rzęs

Doskonałym rozwiązaniem dla każdej pani, która chce mieć piękne i zalotne rzęsy, jest przedłużenie ich metodą 1:1. W zależności od preferencji klientki, a także kształtu oka rzęsy dobierane są tak, by wyglądały pięknie i naturalnie.

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się rzęsy kaszmirowe, które są delikatne i miękkie  oraz bardzo lekkie, a co za tym idzie, nie obciążają powiek. W niczym nie przypominają sztucznych i nienaturalnych rzęs, które sprawiają, że zamiast zyskiwać na wyglądzie, to się traci. Kaszmirowe rzęsy są doskonale czarne i delikatnie się błyszczą, są bardzo estetyczne i pięknie wyglądają po aplikacji.

Przedłużanie rzęs sprawdzi się u każdej kobiety, podkreśli piękno oczu, doda uwodzicielskiego looku. Rzęsy kaszmirowe sprawdzą się nie tylko na wielkie okazje, ale też tam, gdzie nie będzie się codziennie malowało – na urlopie, gdy spędza się czas nad wodą.

Metoda 3D

Sposób ten pozwala na objętościowe przedłużenie rzęs, czy postawieniu na efekt gęstych rzęs okalających oko. Do każdej naturalnej rzęsy doczepiane są 3 sztuczne. Mimo tak dużej ilości rzęs oko nie jest obciążone i wygląda lekko i naturalnie. Komfort noszenia takich rzęs jest bardzo wysoki, ponieważ są one bardzo delikatne i cienkie.

Efekt pięknych i pełnych rzęs utrzymuje się około 7 tygodni, po tym czasie naturalne rzęsy wypadają w cyklu wzrostu i starzenia się włosów. Aby utrzymać piękny efekt, należy je uzupełniać co 3-4 tygodnie.

Lifting rzęs + BOTOX + Laminacja

Lifting rzęs to zabieg przeznaczony dla wszystkich osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy.

Na czym polega?

 1. Elleebana One Shot Lash Lift (lifting rzęs )to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.
  Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.
  Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs !!!
 2. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.
 3. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.
  BOTOX NIE ZAWIERA: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu, formaldehydów.
 4. Ostatnim etapem jest LAMINACJA, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Efekty zabiegu:
Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.
Pielęgnacja w domu po zabiegu:
Do 48h po zabiegu nie używaj mocnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ mogą odbarwić kolor.

Do 24h po zabiegu unikaj:

 • kąpieli z dużą ilością pary,
 • sauny oraz basenu,
 • mycia włosów,
 • nakładania preparatów tj: kosmetyki kolorowe, krem lub serum pod oczy
 • nie pocieraj rzęs i nie baw się nimi.

Przeciwskazania do Liftingu rzęs:

 • Choroby alergiczne oczu
 • Jęczmień na powiece
 • Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • Chemioterapia
 • Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka
 • Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu
 • Zapalenie rogówki
 • Nadwrażliwość oczu
 • Trichotillomania (zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)
 • Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
 • Kobiety w ciąży.