Solarium

Pięknie rozświetlona i muśnięta słońcem skóra jest zawsze w modzie. Złoty odcień skóry sprawia wrażenie świeżości i zdrowia. Wiele pań marzy, by ich skóra była rozświetlona. Najlepszym sposobem, by uzyskać bezpieczną i piękną opaleniznę, jest skorzystanie z naszego solarium. Dzięki najnowszej kabinie megaSun Space 2000 można wyjść ze strefy marzeń i zafundować sobie piękną i co najważniejsze bezpieczną opaleniznę.

Nie trzeba się obawiać ciasnoty i uczucia płonięcia. Wyposażona w platformę wibrującą, bryzę i muzykę kabina sprawi, że opalanie będzie przyjemnym relaksem, a podwójnie brązujące lampy doskonale i równomiernie opalą skórę.

Dzięki skorzystaniu z kabiny mają panie gwarancję równomiernej i pięknej opalenizny w takim odcieniu, jaki chcą. Używając balsamów czy innych środków samoopalających można skończyć z nieestetycznymi zaciekami czy plamami, a wystawiając się na działanie słońca, można niechcący poparzyć skórę.

Dlatego po bezpieczną i piękną opaleniznę lepiej wybrać się do solarium, dzięki nowoczesnym lampom nie ma obaw, że skóra zostanie uszkodzona. Zyska piękny kolor i równomierny blask. Przekonaj się osobiście, że efekty kabiny megaSun Space 2000 są po prostu zachwycające i bezpieczne dla Twojej skóry.