Radiofrekwencja

Radiofrekwencja mikroigłowa

RF mikroigłowa jest połączeniem znanych wcześniej zabiegów mikroiniekcji i termo liftingu, co zwiększa efektywność kuracji. Przez mikroigły emitowane są fale radiowe, które trafiają bezpośrednio do wnętrza tkanki. Nowoczesna technologia pozwala na bardzo dokładną regulację temperatury igieł, a także głębokości ich wkłucia, a co za tym idzie przeprowadzenie wielu precyzyjnych i dostosowanych do potrzeb klientki zabiegów. RF mikroigłowa to rozwiązanie problemów nie tylko ze zmarszczkami, ale problemów z nadpotliwością, rozstępami czy bliznami.

Fala radiomagnetyczna, która trafia do skóry, powoduje szok termiczny, który zaś aktywuje skórę do regeneracji i produkcji kolagenu. Działanie urządzenia i jego zaawansowanie techniczne sprawia, że efekty zabiegów są bardzo skuteczne i efektywne, dzięki temu, że skóra zostanie ogrzana równomiernie na takiej samej głębokości.

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej czuć od razu, skóra jest  napięta. Po kilku tygodniach po zabiegu produkowany w skórze kolagen jest bardziej skręcony, a skóra staje się wyraźnie sprężysta i jędrna. Dzięki temu wypełniają się drobne zmarszczki i skóra wygląda znaczenie młodziej. Co ważne RF mikroigłową można stosować profilaktycznie.

2-4 zabiegów wykonuje się w miesięcznych odstępach, da to efekt liftingu bez bolesnej operacji.

Radiofrekwencja Thermocool

Nowoczesna technologia RF  Thermocool jest także nazywana liftingiem bez skalpela, jest to nieinwazyjny sposób na poprawę wyglądu skóry, redukcji cellulitu, sprawia, że skóra jest wyraźnie bardziej napięta i elastyczna. Bipolarne fale radiowe emitowane przez dwubiegunową głowicę silnie rozgrzewają warstwę głęboką skóry, a jednocześnie chłodzą jej wierzchnią warstwę.

Takie oddziaływanie na skórę sprawia, że jest ona zregenerowana i napięta, a przy tym nie odczuwa się nieprzyjemnego gorąca. Cały zabieg jest bezbolesny i wręcz relaksujący. RF działa na włókna kolagenowe i pobudza organizm, by wytwarzał nowe wiązania i odbudowywał skórę. Spłycenie zmarszczek i zwiększenie gęstości skóry, poprawienie owalu twarzy, świeży i młody wygląd to tylko niektóre z wielu zalet tego zabiegu.

Zabieg ten można także wykonywać profilaktycznie, pobudzone do działania komórki nie będą się starzeć, a przez co nie będzie problemu ze zmarszczkami czy cellulitem w przyszłości.

Zabiegi RF  Thermocool zmieszają worki pod oczami i kurze łapki, czy bruzdy wokoło ust, doskonale modelują twarz i dbają, by owal twarzy był zawsze młodzieńczo wymodelowany. Zmniejszają także przebarwienia, stany zapalne i rozszerzone pory. Zabiegi na ciało redukują obwód poszczególnych partii ciała, przez ujędrnianie i likwidacje „luźnej” skóry oraz cellulitu.