Makijaż permanentny

Dla każdej z Pań, które żyją w ciągłym biegu i nie chcą co rano przeżywać koszmaru nierównej kreski czy dwóch różnych brwi najlepszym wyborem będzie wykonanie makijażu permanentnego. Makijaż permanentny jest przede wszystkim doskonałym sposobem na zatuszowanie niedoskonałości i wydobycie naturalnego piękna. I to na długi czas. Dzięki niemu można skorygować nierówny kształt ust, a także ukryć blizny czy przebarwienia. Taki makijaż całkowicie sprawdzi się u każdej kobiety, która ceni sobie wygodę i perfekcyjny wygląd. Doskonale wykonany sprawi, że właścicielka bez obaw o rozmazanie czy nierówności będzie mogła wskoczyć do basenu, czy pracować cały upalny dzień.

Podczas praktycznie bezbolesnego zabiegu barwnik jest implantowany pod skórę na głębokość 0,6 do 1,2 mm, a efekty utrzymują się od 3 do 5 lat. Implantacja trwa mgnienie w stosunku do czasu działania i wolnego czasu o poranku, kiedy każda minuta liczy się za kilka. Co ważne, zabieg może być przeprowadzony na każdym typie skóry.

Makijaż permanentny sprawdzi się przy powiększeniu ust, korygowaniu kształtu brwi, a także podkreśleniu linii rzęs czy kresce, która powiększy oko. Jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto ma jasne, nieregularne czy rzadkie brwi. A także dla osób, które nie są zadowolone z kształtu czy koloru ust.

To także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich z problemami z alergią, która nierzadko dotyczy tuszy i kredek. Zamiast szukać drogich kosmetyków, można zaufać zabiegowi, który rozwiąże kłopot na kilka lat.

Doskonały makijaż poprawia pewność siebie i samopoczucie, dlatego warto wykonać go raz, a olśniewająco i dokładnie, by cieszyć się nienagannym wyglądem bez codziennego malowania.

Makijażu permanentnego nie trzeba się bać! W trosce o komfort i pełne zadowolenie cały proces zaczynamy od konsultacji, podczas której wszystko zostanie dokładnie omówione. Wszystko odbywa się w oparciu o to, czego klientka sobie życzy – rozrysowujemy kształt czy to ust, czy brwi, dobieramy kolor, tak by wszystko wyglądało naturalnie, spójnie i co najważniejsze, by klientka dobrze się z tym czuła.

By zabieg był komfortowy, stosujemy specjalną maść znieczulającą miejscowo. Oczywiście cała implantacja odbywa się w sterylnych warunkach, przy użyciu jednorazowych, specjalistycznych igieł. W przeciwieństwie do tatuażu, który jest aplikowany głębiej, by pozostał w skórze na zawsze, pigment w makijażu permanentnym wprowadzany jest na taką głębokość, by zachował się na kilka lat.

Należy pamiętać, że skóra po zabiegu goi się około 5 do 7 dni i w tym czasie pigment może wyłuszczać się ze skóry, jest to zupełnie naturalne i nie ma się czego obawiać. Po tym czasie widać już efekt. Jeśli niezbędne jest uzupełnienie pigmentu, to do dwóch miesięcy od zabiegu wykonujemy je gratis, w ramach wcześniej opłaconej usługi.

Oczy

Czarna kreska na łuku rzęs jest ponadczasowa, nadaje spojrzeniu wyrazistości i podkreśla kształt oczu. Wydobywa z nich to, co najpiękniejsze, jednocześnie tuszując cienkie czy jasne rzęsy. A kiedy taką kreskę zyskuje się na lata, bez potrzeby nakładania jej każdego ranka i poprawiania, by była idealna – jest tylko zaletą.

Pigmenty używane do kreski nad lub pod okiem są delikatne i najwyższej jakości, dlatego doskonale sprawdzą się nawet u alergików, którzy mają problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków.

Dzięki odpowiedniej technice i kolorze efekt pigmentacji nie jest sztuczny, jest naturalny i pięknie uzupełnia niedoskonałości, przemieniając je w atuty.

Brwi

Równe, kształtne i wyraziste brwi wpływają na wygląd całej twarzy. To brwi nadają charakteru, mogą sprawiać, że twarz będzie się prezentować doskonale i symetrycznie. Jasne i cienkie brwi można doskonale uzupełnić dzięki makijażowi permanentnemu, nadać im zupełnie nowy kształt i kolor. Źle dobrane brwi, zbyt ciemne lub zbyt jasne, czy źle wyregulowane mogą zepsuć nawet doskonały makijaż, mogą sprawić, że będzie się wyglądać staro i nieatrakcyjnie, dlatego warto zaufać specjalistom.

W naszym salonie kolor brwi jest dobierany z bogatej palety, na której znajdzie się coś dla każdego typu urody i każdej karnacji. Dopracowanie kształtu brwi sprawi, że widoczna będzie zmiana na lepsze, a twarz dzięki temu zyska nowy świeży wygląd.

Najlepszy sprzęt w połączeniu z wieloma odcieniami sprawi, że brwi będą wyglądały w pełni naturalnie. Wszystko dzięki różnym technikom wykonania makijażu, które są dobierane tak, by uzyskać piękny i naturalny efekt.

Makijaż wykonany techniką cieniowania jest oparty, jak sama nazwa wskazuje na cieniowaniu lub wypełnianiu łuku brwiowego. Uzyskuje się dzięki temu efekt podobny do farbowanie henną, ale nie trzeba powtarzać zabiegu przez najbliższe lata. Ta metoda sprawdza się u pań, których brwi są jasne lub niestety mają w nich braki. Dzięki temu sposobowi problem przestanie być widoczny.

Drugą techniką, która w ostatnich latach zyskała na popularności, a jest znana w naszym salonie od lat, jest metoda włoskowa. Polega ona na wykonaniu imitacji włosków na łuku brwiowym, co ważne jest to zabieg tak samo prawie bezbolesny i z pewnością trwały, jak cieniowanie. Dzięki zastosowaniu tego sposobu można widocznie zagęścić rzęsy, ale także skorygować ich kształt i zmienić kolor.

Te techniki pozwalają zyskać nie tylko nowe piękne brwi, ale i zupełnie nowy wygląd twarzy. Dobrze wykonane i dopasowane brwi sprawią, że klientka od razu odmłodnieje.

Usta

Piękne, pełne i ponętne usta to niezaprzeczalny kobiecy atut, jednak co zrobić, gdy natura poskąpiła i obdarzyła wąskimi usteczkami? Nie trzeba sięgać po drastyczne rozwiązania, wystarczy doskonale wykonany makijaż permanentny ust. Dzięki niemu można skorygować ich kształt czy nasycić je barwą. Sprawić, że bez szminki czy błyszczyka staną się ozdobą.

Oczywiście przed zabiegiem konsultujemy wszystko z klientką, na skórze rozrysowujemy kształt ust i dobieramy go tak, by pasował i wyglądał naturalnie. Gdy klientka zdecyduje się na zabieg, wykonujemy pełne cieniowanie ust. Efekt jest niezaprzeczalnie olśniewający.

Piękne i kuszące usta nie muszą oznaczać operacji plastycznej, dzięki makijażowi permanentnemu można zatuszować mankamenty urody i czuć się dzięki temu pewniej i lepiej. Makijaż nie tylko koryguje wąskie usta, ale też doskonale rekonstruuje czerwień wargową po operacji rozszczepienia warg czy innych uszkodzeniach.