Blogkute

  • Solarium

    Solaria cieszą się wśród nas coraz większą popularnością. Coraz częściej i coraz skuteczniej dbamy o swój wygląd. Piękna opalenizna poprawia nasz wygląd i nasze samopoczucie. Opalanie jest najbardziej naturalnym środkiem kosmetycznym. Solarium, to miejsce, gdzie możesz bezpiecznie opalić całe swoje ciało. Już więcej nie musisz się przejmować białymi, nieopalonymi miejscami pod kostiumem kąpielowym. Teraz całe Twoje ciało będzie atrakcyjne. Odwiedź salon kosmetyczny Magia Piękna w Krośnie i sprawdź ofertę naszego solarium. Opalanie pod kontrolą i przyjmowanie witaminy D jest najlepszą formą uzyskania ciemniejszego koloru skóry.

    Korzystanie z solarium jest naprawdę najprostszym sposobem, aby uzyskać ładną opaleniznę. Ponadto, wizyty w solarium poprawiają nastrój: światło stymuluje syntezę endorfin – hormonu szczęścia , które są odpowiedzialne za pozytywne emocje. Wielu wierzy, że solarium jest mniej szkodliwe dla zdrowia niż naturalne opalanie, gdyż solarium wykorzystuje specjalny filtr, który usuwa szkodliwe promieniowanie gamma. Dlatego po bezpieczną i piękną opaleniznę lepiej wybrać się do solarium, dzięki nowoczesnym lampom nie ma obaw, że skóra zostanie uszkodzona. Przekonaj się osobiście, że efekty kabiny megaSun Space 2000 są po prostu zachwycające i bezpieczne dla Twojej skóry.

    Nie trzeba się obawiać ciasnoty i uczucia płonięcia. Wyposażona w platformę wibrującą, bryzę i muzykę kabina sprawi, że opalanie będzie przyjemnym relaksem, a podwójnie brązujące lampy doskonale i równomiernie opalą skórę.

    Tagi:

0 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *