Blogkute

  • Pedicure

    Marzysz o pięknie wyglądających stopach? Przyjdź na pedicure do Magii Piękna w Krośnie! Pedicure to zabieg polegający na opracowaniu stóp i paznokci. Pracę nad wyjątkowym efektem, jakim jest Twój pedicure, rozpoczynamy od przygotowania płytki paznokcia do zabiegu. Dbając o każdy detal, nadajemy jej odpowiedni kształt. Kiedy skończymy pracę nad kształtem płytki, odtłuszczamy jej powierzchnię. W ramach zabiegu wykonujemy kąpiel odświeżająco-rozmiękczającą oraz usuwamy zrogowaciały naskórek przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracujemy także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt.. Na samym końcu malujemy paznokcie.

    Obecnie, wrastające paznokcie są bardzo powszechnym i uciążliwym problemem, dlatego tak ważna jest profilaktyka podparta odpowiednią pielęgnacją. W naszym salonie oferujemy bezbolesną metodę walki z tym problemem. Odpowiednio przygotowane klamry oddziałują miejscowo, w zależności od potrzeby: poprzez zmianę toru wzrostu paznokcia lub przez spłaszczenie płytki paznokciowej. Metoda ta jest bardzo skuteczna, szybka i nie wymaga interwencji chirurgicznej. Wyleczone paznokcie pozwolą na wkładanie dowolnego obuwia, noszenie sandałów czy czółenek z odkrytymi palcami, a przede wszystkim nie będą już boleć!

    Nasze stylistki dobiorą dla Ciebie odpowiedni kształt i kolor paznokci oraz zadbamy o skórki przy użyciu cążek lub frezów, czyniąc z nich prawdziwą dekorację wyróżniającą się niezwykłą subtelnością. W efekcie uzyskujemy uczucie lekkich, niewiarygodnie świeżych stóp, co bardzo poprawia samopoczucie i komfort, nie wspominając o wspaniałych walorach estetycznych.

    Tagi:

0 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *