Blogkute

  • Odnowa biologiczna krosno

    Większość z nas prowadzi szybki, niezdrowy styl życia. Warto zatrzymać się na chwilę, odpocząć, zrobić coś dla siebie – zarówno dla zdrowia, jak i lepszego samopoczucia. Zapraszamy na zabiegi odnowy biologicznej do Magia Piękna Odnowa na ul. Kazimierza Pużaka 14a w Krośnie.

    Dla nas odnowa biologiczna oznacza dostosowane do indywidualnych potrzeb programy pozwalające zachować zdrowie. W ramach odpoczynku i rekreacji klienci mogą poddawać się masażom oraz zabiegom pielęgnacyjnym, wykorzystywać dobroczynne właściwości sauny i brać udział w treningach EMS. Odnowa biologiczna pomaga wywołać z głębi naszego ciała pokłady pozytywnej energii, która przywraca siły i poprawia zdrowie oraz samopoczucie. Wystarczy poświęcić na nią jeden weekend, a spostrzeżemy natychmiast, że nasz dobry nastrój i energia emanuje na wszystkich w naszym otoczeniu. Proponowane przez nasz salon w Krośnie zabiegi skutecznie relaksują, odprężają, odmładzają i ujędrniają ciało. Korzystnie wpływają również na pracę układu krwionośnego, redukują napięcia mięśni i powodują przypływ pozytywnej energii, która poprawia zdrowie oraz samopoczucie.

    Zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów na twarz i ciało, zabiegów wodnych, pielęgnacyjnych dłoni i stóp, masaży klasycznych, relaksacyjnych, orientalnych, wspomagających odchudzanie, a także zabiegów relaksacyjnych. Zabiegi antystresowe, relaksujące, a także rewitalizujące i energetyzujące, sprawią, że Twoje ciało będzie wypoczęte, gotowe do działania. Sauna Fińska czy Strefa Cardio to kolejne przygotowane przez nas dla Ciebie miejsca, gdzie zadbasz o swoje ciało i dasz odpocząć nerwom, a przede wszystkim przygotujesz się na kolejne wyzwania.

    Tagi:

0 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *