Blogkute

 • Makijaż permanentny

  Makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Coraz więcej kobiet w różnym wieku decyduje się na ten wygodny i długotrwały sposób podkreślenia swojej naturalnej urody.

  Za pomocą makijażu permanentnego, można dodać wyrazistości oczom, nadać świeży, naturalny kolor ustom, skorygować lub zagęścić przerzedzone brwi, poprawiając jednocześnie ich kształt. To świetne rozwiązanie dla kobiet żyjących w ciągłym biegu, które rano cierpią na brak czasu. Idealne rozwiązanie dla kobiet mających wąskie, blade usta o nieregularnym kształcie, uprawiających sporty wodne, noszących okulary i szkła kontaktowe, uczulonych na kosmetyki kolorowe. Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii.

  Do wykonania makijażu trwałego stosuje barwniki najwyższej jakości, które wprowadza cienką sterylną igła płytko w naskórek, gdzie utrzymują się średnio od 2 do 5 lat. Igły są jednorazowe, farby są pochodzenia naturalnego, nie są toksyczne i nie alergizują. Zabieg poprawiania urody brwi nie jest bolesny, w przypadku ust i powiek nakładany jest wcześniej specjalny krem znieczulający.

  Po zabiegu kosmetyczka nakłada uspokajające i relaksujące kompresy. By efekt był trwały, po dwóch tygodniach od zabiegu trzeba wykonać korektę, uzupełnienie niedoskonałości.

  Magia Piękna jest renomowanym gabinetem kosmetycznym, w którym zabiegi makijażu trwałego wykonuje dyplomowana kosmetyczka z tytułem linergistki. Profesjonalistka przed zabiegiem nie tylko opowie o jego przebiegu, wyjaśni wszystkie wątpliwości, ale i zapyta o nasz stan zdrowia.

  Tagi:

0 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *